صنایع گوشتی شرکت پارس طعم آرا

استابلایزرهای گوشتی

پارس‌ طعم‌ آرا تولیدکننده استابلایزرهای گوشتی در زمینه افزودنی‌های غذایی است. این محصولات با حفظ ساختار، رنگ و بافت پروتئینی انواع گوشت در طولانی مدت باعث افزایش سطح کیفی محصولات گوشتی می‌شود. اﺳﺘﺎﺑﻼﯾﺰرﻫﺎی ﮔﻮﺷﺘﯽ این شرکت با مرغوبیت بالا در دو نوع کاتری و تامبلری با نام‌های تجاری اولتراکوت و ﮐﻮاﻣﯿﮑﺲ به بازار عرضه می‌گردد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تولید با شماره‌های 02188748277 و 09121932801 تماس حاصل فرمایید.

استابلایزرهای گوشتی
shape

کوامیکس

کوامیکس ﻃﯿﻔﯽ از ﻫﯿﺪروﮐﻠﻮﺋﯿﺪﻫﺎی ﻏﺬاﯾﯽ است که ﺟﻬﺖ اﺳﺘﻔﺎده در ﺗﺎﻣﺒﻠﺮ و اﻧﮋﮐﺘﻮر ﺑﺮای ﻋﻤﻞآوری اﻧﻮاع ﮔﻮﺷت ﻣﺮغ، ﮔﻮﺳﺎﻟﻪ، ﻣﺎﻫﯽ و ﻣﯿﮕﻮ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اولتراکوت

اولتراکوت‌ها ﺳﯿﺴﺘﻢﻫﺎﯾﯽ ﺑﺮ ﭘﺎﯾﻪ اﻧﻮاع ﻫﯿﺪروﮐﻠﻮﺋﯿﺪﻫﺎ و اﻣﻮﻟﺴﯿﻔﺎﯾﺮﻫﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺳﺒﺐ ﺑﻬﺒﻮد ﺑﺮشﭘﺬﯾﺮی ﻣﺤﺼﻮلﻧﻬﺎﯾﯽ و ﺑﻬﺒﻮد ﺑﺎﻓﺖ از ﻃﺮﯾﻖ ﺗﺸﮑﯿﻞ ژل و ﯾﮏ ﺷﺒﮑﻪ اﻣﻮﻟﺴﯿﻮﻧﯽ می‌ﺸﻮﻧﺪ.

کوامیکس

کوامیکس

کوامیکس یا استابلایزر گوشتی تامبلری محصولی که جهت عمل‌آوری انواع گوشت مرغ، گوساله، ماهی و میگو مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این محصول با دانش فنی متخصصان پارس طعم آرا از حداکثر قابلیت سینرژیکی هیدروکلوئیدها بهره گرفته شده تا بتوان علاوه بر افزایش قابلیت جذب آب، بهبود بافت و بهبود برش‌پذیری از حداقل سینرزیس در محصول نهایی بهره‌مند باشیم.

اولتراکوت

اولتراکوت یا استابلایزر گوشتی از نوع کاتری با دارا بودن سیستم‌هایی برپایه انواع هیدروکلوئیدها و امولسیفایرها، زمینه بهبود برش‌پذیری و بافت محصول نهایی را فراهم می‌کند.

اولتراکوت

تک طعم‌های پودری

تک‌ طعم‌های پودری پارس طعم آرا با بهترین کیفیت و خلوص بالا، چاشنی محصولات غذایی.

طعم فلفل سیاه

طعم فلفل سیاه

طعم فلفل قرمز

طعم فلفل قرمز

طعم میخک

طعم میخک

طعم زنجبیل

طعم زنجبیل

طعم جوز هندی

طعم جوز هندی

طعم هل

طعم هل